anakartı bozuk telefondan veri kurtarma

anakartı bozuk android iphone ios telefondan fotoğraf, video, rehber gibi tüm verileri kurtarıyoruz. Anakartı bozulan telefon açılır mı  anakartı yanmış telefondan bilgiler kurtarılabilir mi sorusuna cevap olarak hasarlı telefondan sadece kurtarma işlemi yapmaktayız.

anakartı bozuk telefondan veri kurtarma

Genel olarak telefonlar düşme sonucu veya belirli nedenden dolayı anakartı yanmasından dolayı veri kaybı yaşanır. Biz telefon tamiri değil anakart üzerindeki nand çip sökülerek sadece bilgileri kurtarma işlemi yapmaktayız. Kurtarma işleminden sonra telefonunuz kullanılmaz olur.  Genel olarak anakartı yanan mobil telefonlardan bilgi kurtarma işlemi yapıyoruz. Android logosu yazısı veya apple logosu yazısı ekranda kalıyor ve açımıyorsa anakart sorunu olabilmektedir.

Anakartı bozuk bir telefondan içerisindeki fotoğraflar videolar gibi dosyalar kurtarılmaktadır. Ayrıca rehber, whatsapp yazışma gibi uygulamaların verileri kurtarım işlemi yapılmaktadır. Genel olarak suya düşme, kullanıcı elinden telefonu yere düşürmesi veya telefondan kaynaklanan elektriksel sorundan dolayı anakart bozulabilmektedir.

Hangi bozuk telefonlardan kurtarma işlemi yapılabilir ?

Tüm modellerden kurtarma işlemi yapılmaktadır. Telefon veri kurtarma detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Telefon veri kurtarma sayfası


Etiketler: