Telefon Tablet Veri Kurtarma

telefon veri kurtarma

Telefon Kurtarma

Telefonunuz aniden elinizden düşebilir, suyla temas edebilir veya telefonunuzda beklenmeyen sorunlarla karşılaşabilir veya benzer olaylar nedeniyle kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarda, telefon veri kurtarma anlamında bazı işlemler yapmaktır.

Veri Kurtarma

Veri kurtarma veya veri kurtarma, cep telefonları, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar gibi ikincil depolama aygıtlarındaki bilgilere hiçbir nedenle erişilemediği anlamına gelir; bu da bilgiyi bir başka deyişle kayıp bilgileri geri yükleyerek tekrar kullanılabilir hale getirir. Veri kurtarma, profesyonellik ve bilgi gerektiren özel bir hizmet alanıdır. Verilerin nasıl kurtarılacağı sorusu en sık sorulan sorulardan biridir. Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok kişi bilgisayar, tablet ve akıllı telefon kullanmaya başlamıştır. Veri kurtarma sorunları, çeşitli nedenlerden dolayı elektronik cihazlardaki sorunlardan kaynaklanmaktadır. Veri kurtarma, bir cep telefonu, dizüstü bilgisayar, bilgisayar gibi depolama aygıtlarında yer alan bilgilerin herhangi bir nedenle kullanılamaması durumunda bilgiye yeniden erişebilmeyi sağlayan bir veri kurtarma sistemidir. Veri kurtarma, kayıp verilerin kurtarılmasını sağlar.

Veri Kaybına Neden Olabilecek Koşullar

Veri ve telefon veri kurtarma hizmeti, çeşitli nedenlerden kaynaklanan veri kaybını önlemek için önemli bir yer tutar. Veri kurtarma ve telefon veri kurtarma işleminin nasıl yapıldığı sorusu en yaygın kullanılan telefonlardan biridir. Telefondaki sıvı teması nedeniyle, telefon şifresinin yanlış girilmesi nedeniyle veya kötü amaçlı yazılım nedeniyle bloke edilmesi nedeniyle veriler kaybolabilir. Kaybolan verileri geri almak için müdahalede bulunmadan bizimle iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz. iphone ios android işletim sistemli telefonlardan kurtarma

Bozuk, hasar görmüş, ekranı kırılmış, suya düşmüş, dokunmatiği çalışmayan, kapalı açılmayan, parçalanan ana kartı hasarlı bozuk, anakartı yanmış yanan, kırılmış, fiziksel hasarlı android işletim sistemli tablet ve akıllı mobil cep telefonlarından veri kurtarma işlemi yapıyoruz.

Fiziksel hasar görmüş akıllı telefon bilgilerinizi, mesajlarınızı, video, fotoğraflarınızı gelişmiş cihaz ve algoritma yazılımımız sayesinde yüksek başarı oranı ile kurtarıyoruz.

Telefon veri kurtarma ücreti 1000 TL – 5000 TL arasıdır. Analiz sonrası net ücret ve sorun tespiti yapılmaktadır.

tablet veri kurtarma

Fabrika Ayarlarına Döndükten Sonra Veri Kurtarma

Fabrika ayarlarına döndükten sonra kişisel verileriniz telefon sabit diskten silinir. Bu nedenle erişim mümkün değildir. Aslında, veri erişimi mümkün değildir, çünkü bu güvenli bir silme yöntemi değildir. Veri kurtarma, fabrika ayarlarına geri yüklenen bir cihazdan uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilebilir. Tabi ki, cihaz kullanıcıları akıllı telefon sabit diskten silinen bu verilere kendi başlarına erişemezler. Bu noktada, veri kurtarma servisimizi kullanmalısınız. Bu hizmet kapsamında, silinen veriler uygun miktarda fiziksel sabit diske erişilerek tekrar kullanılabilir hale getirilebilir. Ancak, tahmin edebileceğiniz gibi, fabrika ayarlarına döndükten sonra, veri kurtarma işlemi profesyonel uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmelidir. İnternette bir sürü hatalı bilgi var. Fabrika ayarlarına geri yüklenen bir cihazdan telefon veri kurtarma işleminin yapılması için bu hatalı bilgilere bakmadan bizimle iletişime geçerek işinizi garantiye alabilirsiniz.

Önemli Not : Acil Veri Kurtarma laboratuvarlarına, sahibi dışındaki kişiler tarafından getirilen cihazlarda işlem yapılmamaktadır. Cihaz teslimi yaparken lütfen kimlik ve telefon faturasını yanınızda bulundurunuz.