Veri kurtarma nasıl yapılır ? bozulan harddiskten veri kurtarma olur mu ?

Bilgisayarın görmediği harddiskten verileri kurtarma hizmeti. Veri kurtarma hizmeti bazı sebepler yüzünden dijital verilerin ulaşılamaz hale gelmesi durumunda kurtarılması işlemidir. Bu işlem sırasında sizler verilerinizi kurtarabilirsiniz. Hata sonucu sildiğiniz ya da belli bir sebepten dolayı kaybolan dosyalarınızı özel yazılımlarla geri getirebilirsiniz. Ancak bu işlem son derece profesyonel bir hizmettir. Kaybettiğiniz her türlü dosyayı geri getirmek için alanında uzman personellerimiz veri kurtarma sürecini sizler için yürütüyor. Veri kurtarma işleminde kaybolan dijital verilerinizi profesyonel bir şekilde geri getirmek önemlidir. Veri kurtarma nasıl yapılır ? bozulan harddiskten veri kurtarma olur mu ? İşte burada uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve çözüm odaklı yazılımlarımız ile çok fazla hasar almış olsa da tüm verilerinizi geri getiriyoruz. Ayrıca depolama aygıtınız fiziksel zarar almış olsa da geri getirme hizmetini sağlamaktayız. Veri kurtarma hizmetini veren personellerimiz alanında yeterli deneyime sahiptir. Her türlü duruma karşı en özel donanımlarla yanınızdayız. Kişisel bilgisayarlarınızdan ya da kurumsal firmanızda kullandığınız cihazlardan giden verilerinizi en uygun maliyetlerle kurtarıyoruz.

Veri kurtarma merkezi süreci son derece hassasiyet gerektiren bir durumdur. Çünkü yanlış bir işlem uygulanırsa verileriniz bir daha hiçbir şekilde geri getirilemez. Bu yüzden de dönüşü olmayan uygulamalardan kaçınmak için alanında uzman bir ekipten destek almalısınız. Veri kurtarma sürecinde önemli olan öncelikle hasar alan kısmı iyi analiz etmek ve gerekli yazılım desteğiyle verileri kurtarabilmektir.

Firmamız sizler için kaybolan tüm verilerinizi titiz bir çalışma sonucunda geri getirmektedir. Öncelikle bizimle iletişime geçerek hata tespiti yapmamızı sağlayabilirsiniz. Bu işlem sonucunda yol haritasını belirleyerek sizlere bir yol haritası ve maliyet çizelgesi çıkartıyoruz. Daha sonra gerekli yazılımları belirleyerek verilerinizi kolayca geri getiriyoruz. Bu işlem sırasında mümkün olan tüm uygulamalar sonucunda kurtarılabilecek tüm verilerinizi en kısa sürede kurtarıyoruz.


Etiketler: