veri kurtarma programı

acil veri kurtarma programi

Özel cihazımız ve kendi geliştirmiş olduğumuz özel ile hazır yazılımların kurtaramadığı görüntü, fotoğraf, video gibi önemli data ve dosyaları yüksek başarı oranı ile kurtarıyoruz.

Ücretsiz disk analiz veri kurtarma programı

bilgi teknolojileri bünyesinde geliştirilen ücretsiz olarak dağıtılan veri kurtarma analiz programı ile diskinizin bad sector ve okuyucuların sağlık durumunu test edebilirsiniz. Program şuan için windows işletim sisteminde çalışmaktadır. Mac işletim sistemi şuan geliştiriliyor yakın bir zamanda çıkacaktır.

veri kurtarma programi2

 

Veri Kurtarma Programının Kullanım Klavuzu

  1. zip dosyasından açıp programı kurunuz.
  2. açılan ekranda sürücü seçiniz butonundan sürücüyü seçin.
  3. disk analizi butonuna basın. 1 dakika içinde tarama bitecektir.
  4. bad sector ve okuma kafa arıza bölümünde sonuç raporunu görebilirsiniz.

desteklenen dosya biçimleri ntfs, fat32, exfat, hfs+ dosya biçimleridir. En iyi veri kurtarma program olmayı hedeflemektedir. Program disk hakkında detaylı bilgi vermektedir. Bunlar; disk kapasitesi, boş alan ve kullanılabilir alan olarak tüm bilgileri içermektedir.

veri kurtarma programı

Ayrıca ana dizin okuma yani disk klasörlerinin çalışmasını true veya false olarak iki durum hakkında bilgisini vermektedir. Eğer program diski hiç görmüyor ise diskinizin fiziksel bir sorunu olduğunun işaretidir. Böyle bir durumda diski daha fazla zorlama yapmamanız gerekmektedir.

 


Etiketler: ,