veri kurtarma programı

Özel cihazımız ve kendi geliştirmiş olduğumuz özel ile hazır yazılımların kurtaramadığı görüntü, fotoğraf, video gibi önemli data ve dosyaları yüksek başarı oranı ile kurtarıyoruz.

veri kurtarma programı

Veri kurtarma hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not : Hazır kurtarma programları diskinizin sektor katmanlarını değiştirip üzerine yazma işlemi yapabilmektedir. Bu nedenle veriniz önemli ise mutlaka özel veri kurtarma cihazımız ile yüksek başarı oranı ile kurtarma yapılmalıdır.

Ücretsiz disk analiz veri kurtarma programı

epasis bilgi teknolojileri bünyesinde geliştirilen ücretsiz olarak dağıtılan veri kurtarma analiz programı ile diskinizin bad sector ve okuyucuların sağlık durumunu test edebilirsiniz. Program şuan için windows işletim sisteminde çalışmaktadır. Mac işletim sistemi şuan geliştiriliyor yakın bir zamanda çıkacaktır.

Programın indirme linki;

https://epasis.com.tr/DiskAnaliz.zip

Veri Kurtarma Programının Kullanım Klavuzu

  1. zip dosyasından açıp programı kurunuz.
  2. açılan ekranda sürücü seçiniz butonundan sürücüyü seçin.
  3. disk analizi butonuna basın. 1 dakika içinde tarama bitecektir.
  4. bad sector ve okuma kafa arıza bölümünde sonuç raporunu görebilirsiniz.

desteklenen dosya biçimleri ntfs, fat32, exfat, hfs+ dosya biçimleridir. Cep telefonları için silinen fotoğraf ve video geri getirme program analizi yakın bir zamanda hizmete girecektir. En iyi veri kurtarma program olmayı hedeflemektedir. Program disk hakkında detaylı bilgi vermektedir. Bunlar; disk kapasitesi, boş alan ve kullanılabilir alan olarak tüm bilgileri içermektedir.

Ayrıca ana dizin okuma yani disk klasörlerinin çalışmasını true veya false olarak iki durum hakkında bilgisini vermektedir. Eğer program diski hiç görmüyor ise diskinizin fiziksel bir sorunu olduğunun işaretidir. Böyle bir durumda diski daha fazla zorlama yapmamanız gerekmektedir.

Detaylı destek için mühendislerimizden bilgi alabilirsiniz.

 


Etiketler: , ,