Dvr kamera kayıt cihazı kurtarma


DVR cctv kamera kayıt cihazlarından veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Elektrik gidip gelme sonucu olan sorunlar, kart ve harddisk yanması gibi sorunlardan veri kurtarma işlemi yapıyoruz. Silinen dvr kayıtlarını geri getirme Kamera kayıt cihazı veri kurtarma

Profesyonel mühendis ekibimiz ile arızalı diskinizi ücretsiz analiz yaparak sorunlarını tespit ediyoruz. Sorun tespitin ardından tarafınıza sorun hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Onay verirseniz veri kurtarım işlemine geçiyoruz. Yüksek başarı oranı ile veri kurtarma hizmeti. Dvr kamera kayıt cihazı kurtarma

Genel olarak CCTV DVR kamera cihazı yaşanan veri kayıpları

 • Cihaz sürekli çalıştığından dolayı devresel sorunlar.
 • Video kayıtlarını izlerken yanlışlıkla kayıtların silinmesi.
 • DVR, CCTV, NVR kamera kayıt sisteminin harddisk bozulması.
 • Yangın ve doğal afet sonucu oluşan fiziksel hasarlar.
 • Şirketinizde çalışan personel tarafından kasıtlı olarak sabotaj nedeni ile veri kaybı yaşanması.
 • Hırsız müdahalesi ile veri kaybı yaşanması.

 

Silinmiş veya kamera kayıt cihazında yaşanan sorundan dolayı çalışmama gibi sorunlardan içerisindeki görüntü kayıtlarının kurtarılması mümkündür. Burada önemli olan cihaza dışarıdan amatör kurtarma çalışması yapılmamasıdır. Profesyonel cihazımız ile detaylı analiz yaparak veri kurtarım durumunu profesyonelce tespit etmekteyiz. Güvenlik kamera kayıtları çoğu zaman çok önemli bir hal almaktadır. Genel olarak şu sorunlar yaşanabilmektedir. Kullanıcı tarafından istem dışı kamera görüntü kayıtlarının biçimlendirilmesi ve silinmesi. Kamera kayıt cihazının yanlışlıkla yere düşürülmesi. Elektrik gidip gelmesinden dolayı oluşan fiziksel sorundan dolayı. En önemlisi içerisindeki hard disk sürekli çalıştığından dolayı zaman içerisinde yıpranan okuyucu uç tan kaynaklanan sorundan dolayı hard disk çalışmaması ve kayıt yapmaması. Ayrıca kayıt cihazının içerisinde devresel sorundan dolayı hard diske zarar vermesi gibi sorunlar karşılaşılması. Diske amatör kurtarma çalışması yapılmadığı durumda görüntü, video nun kurtarılma başarı oranı çok yüksektir. Silinen kamera kayıtlarını geri getirme işlemi için sadece hard diskin hdd gönderilmesi yeterli olacaktır. Kamera kayıt cihazının içerisinden düzgün bir şekilde çıkartılarak gönderilebilir. Silinen kamera kayıtlarını geri getirme programı gelişmiş algoritmalı cihazımız ile yapılmaktadır. Hazır programlardan farklı özel cihaz üzerinde çalışan çift algoritmalı yazılımdır.

Öncelikle cctv dvr kamera kayıt cihazından silinmiş görüntü özel cihaz ile derin taramaya alınarak kısmi veya tam olarak kamera görüntü kayıtlarının kurtarılması yapılır.

Burada önemli olan örnek olarak kamera kayıt cihazı 1 aylık kayıt yapıyorsa ne kadar geriye gidilmesi gerektiğidir.

dvr veri kurtarma işlemi profesyonel cihazımız ile yüksek başarı oranıyla yapılmaktadır. Dvr görüntü kurtarma işlem adımları şu şekildedir;

 • dvr kamera kayıt cihaz harddisk bozuldu ise onarıp kurtarma yapılması.
 • silinen veya biçimlendirilen kayıt görüntüsünün geri getirilmesi.
 • üzerine yazılan verinin bozuk parçalar onarım yapılarak kısmi olarak kurtarma çalışması.

Kamera kayıt cihazı markaları şu şekildedir;

vguard, bullwark, picam, arna, haikon, hikvision, mk, hanbang, kamosonic, rivo, bluecat, botech, eclipse, everest, goscam

Genel yaygın olarak yukarıdaki listedeki modeller kullanmaktadır. Bu markalara ve diğer markalara çözüm sunmaktayız. Kamera kayıt cihazı veri kurtarma işlemi özel cihaz ile yapılmaktadır. Görüntü geri getirme kurtarma işlemi başarı oranı çok yüksektir.

cctv dvt güvenlik kamera kayıt cihazı yüksek veya alçak elektrik sorunundan dolayı kamera kayıt cihazı bozulmaktadır. Bozulan kameranın içindeki görüntüler çok önemli olabilmektedir.

Genel olarak yaşanan kamera kayıt sorunları;

 1. Elektriksel voltaj sorunu yani elektrik sürekli gidip gelmesi gibi.
 2. 7/24 sürekli çalışan harddisk zaman içerisinde bozulması ve çalışmaması.
 3. Kullanıcı tarafından yanlışlıkla silinmesi veya biçimlendirilmesi.

 

Kameradan silinen videoları kurtarma işlemi yüksek başarı oranı ile yapılmaktadır. Silinen videolar genel olarak kullanıcı tarafından yanlışlıkla veya cihaz süresi dolduğunda otomatik olarak silmektedir.

Silinen kamera kayıtlarını geri getirme programı çoğu görüntüyü getirememektedir. Özel cihazımız ve gelişmiş algoritmamız ile hazır kurtarma programların getiremediği görüntüleri kurtarıyoruz.