Silinen Disk Kurtarma

silinen disk veri kurtarma

Silinen dosyaları kurtarmak, dijitalleştirme dünyasındaki en büyük sorunlardan biridir. Verilerimizin neredeyse tamamı bilgisayarlarımızda, taşınabilir disklerde veya bulut hesaplarında dijital biçimde saklanmaktadır. Silinmemesi gereken hayati bilgiler neler olabilir? Bu, bir tez projesi veya bir üniversite veya yüksek lisans öğrencisi için tez olabilir. Kişiye özel ve önemli birçok içerik olabilir. Tabi ki silinen disk kurtarma işlemleri sayesinde artık bu verileri yok olacağına dair endişelerden uzaklaşabiliriz.

Silinen Biçimlendirilen Dosyalar Nasıl Kurtarılır?

Makaleler arşivinizi yazıyorsanız, video oluşturuyorsanız, video projeleriniz ve videoda kullandığınız bazı önemli ayrıntılı dosyaları saklamak isteyebilirsiniz. Bu örnekleri daha da genişletebiliriz. Sizin için önemli bir veri silinmişse endişelenmeyin. Elbette, verilerinizi yüzde 100’e geri yükleyebileceğinizi söyleyemeyiz, ancak verileriniz çoğu kurtarılabilir. Birçok insan problemi, özellikle de virüsler, bu verilerin kaybolmasına yol açabilir. Bu noktada, silinen dosyaları geri getirmek için sadece bizimle iletişime geçmeniz bile yeterli olacaktır. Ekibimiz en kısa zamanda özel program destekleri ile sizlere yardımcı olacaktır. Yanlışlıkla biçimlendirilen hard diskten klasör şeklinde eski hali ile veri kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Bir Dosya Silindiğinde, Aslında Tamamen Silinmez!

Endişelenmeyin, çünkü sabit sürücünün prensibi sizi beladan kurtarabilir. Aslında, bu verileri bilgisayarınızdan silmezsiniz, sadece sabit diskiniz küçük bir işlem kullanarak yeniden yazılabilir hale getirir. Örneğin, sabit diskteki eski dosyaların üzerine yazmak, kasetlere yeni şarkılar yazmak gibi, yeni dosyaların üzerine yazar.

Silinen Dosyaları Harici Sabit Sürücüden Kurtarmak

Hemen hemen her bilgisayar kullanıcısının sahip olduğu cihazlardan biri harici sürücülerdir. Geniş belleği ve taşınabilirliği, bu cihazların sıkça kullanılmasını mümkün kılar. Ancak, çeşitli nedenlerle verilerin silinmesi çok yaygın hale gelmiştir. Bu durumda, silinen biçimlendirilen dosyaları harici bir sabit diskten kurtarmak için ne yapılması gerektiği sorusu ortaya çıkmaktadır.

Kullanıcıların sabit sürücüden çıkarmaya çalıştığı yöntemlerin sabit disklere daha fazla zarar verebileceğini de belirtmekte fayda var. İnternette elde edilen çeşitli bilgilere müdahale etmek sayısız zorluğa yol açabilir. Çok alakasız yöntemler veya yöntemler bile önerilebilir. Bu nedenle, silinen sabit sürücüleri kurtarmak için hangi yöntemi seçtiğinizi dikkatlice belirlemelisiniz. Bu nedenle, silinen disk kurtarma işlemlerinizi bizler gibi alanın uzman kişilerinden yardım alarak tamamlamanız gerektiğini hatırlatabiliriz. Biçimlendirilen harddiski geri getirme Harici bir sabit diskten veri kurtarma konusunda profesyonel veri kurtarma şirketimizden en iyi veri kurtarma hizmeti almak faydalı olacaktır. Bizimle iletişime geçerek aradığınız desteği bulabilirsiniz. Yanlışlıkla silinen biçimlendirilen harddiskten veri kurtarma hizmeti vermekteyiz.

silinen dosyaları harici sabit sürücüden kurtarma

Silinen Verileri Sabit Diskten Kurtarmak

Firmamız, silinen verileri sabit diskinizden kurtarma hizmeti vermektedir. Tüm harici sabit disklerden veri kurtarma, marka modelinden bağımsız olarak gerçekleştirilir. Ekiplerimiz, sabit disk silinen dosyaları açmadan önce analiz eder. Bu analiz, veri kaybının nedenlerini tanımlar. Verilerin silinme nedenine bağlı olarak (örneğin, bir virüs, komutların yanlış gösterilmesi), kullanılan yöntem belirlenir. Sabit disk tutucunun onayını aldıktan sonra başvuru süreci başlar.

Veri kurtarma İşlemleri

Firmamız silinen disk kurtarma işlemleri için size yardımcı olacak en gelişmiş laboratuvar, eğitimli mühendis ve teknisyenlerle donatılmıştır.

Laboratuvarımızda en sık kullanılan veri kaybı işlemleri aşağıdaki gibidir:

  • Düşme veya çarpma sonucu çalışmayan diskler,
  • Sunuculardaki bir veya daha fazla sürücünün başarısız olması,
  • RAID yapısının bozulması,
  • Virüs ya da hacker tarafından dosya şifreleme işlemleri,
  • Yanlışlıkla diskleri yedekleme olmadan atmak,
  • Kazayla veya sabotajla silinen veriler,
  • Hasarlı veri tabanları (SQL Server, Erişim, Outlook vb.)

Hangi veri kaybını yaşarsanız yaşayın, sizinle bu zorlu süreci atlatmak için hizmet vermeye hazırız.