silinen dosyaları geri getirme

silinen dosyaları geri getirme

yanlışlıkla silinen dosyalar, fotoğrafları ve videoları kurtarmak geri getirmek mümkün. Özel cihazımız ile gelişmiş algoritma ile silinen dosyaları klasör yapısı ile geri getiriyoruz. Burada önemli olan silinen cihaz üzerinde hiç bir amatör müdahale yapılmaması. silinen dosyaları geri getirme programı amatör olarak yanlış kullanılmaktan dolayı diskinizin veri kurtarımı zorlaşmaktadır hatta imkansız bir hale gelmektedir.

Diskinizin için boş görünüyorsa sildi veya biçimlendirdi iseniz hiçbir müdahale yapmadan bize danışarak %95 yüksek başarı oranı ile verilerinizi kurtarıyoruz. Geri dönüşüm çöp kutusundan sildiğiniz dosyaları kurtarıyoruz.

Harddisk ve ssd disklerden veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Ücretsiz analiz yaparak veri kurtarım durumunu tespit ediyoruz. Cihaz üzerinde dosya kurtarma algoritması ve veri kurtarım oranı tespit edildikten sonra silinen dosyaları kurtarma işlemine başlıyoruz.

Silinen veri kaybından sonra önemli olan diske medyaya amatör müdahale edilmemesidir. Silinen fotoğraf arşivinin kurtarılmadan önce hangi algoritmanın kullanılacağı tarafımızdan tespit edilip doğru müdahale ile geri getirme kurtarma işlemini başlatmaktayız.

silinen dosyaları geri getirme işlemi nasıl yapılır ?

Müşterilerimizin çok sorduğu soru silinen dosyaları geri getirmek mümkünmü nasıl yapıyorsunuz sorusu öncelikle profesyonel data kurtarma hizmeti verdiğimiz için hazır veri kurtarma programı değil özel cihaz ve çift gelişmiş algoritmalı yazılım kullanıyoruz. Cihaz üzerine bağlanan harddiskinizin derin taranma işlemi yapıldıktan sonra silinen dosyaları geri getirme için hangi algoritmanın kullanılacağı ve veri kurtarım başarı oranı tespit edilmektedir. yüksek işlemcili cihazımız ile tarama yapıldıktan sonra silinen dosyalarınız onar kurtarma mantık algoritması ile kurtarılır. Bazı hazır silinen dosyaları geri getirme programları kısmi olarak geri getirsede fotoğraflar görüntülemez şeklinde hata verip dosyalar bozuk çıkıp çalışmamaktadır. Bu nedenle hazır yazılımları kullanırken çok dikkatli olup silinen dosyalarınıza daha fazla zarar vermemeniz gerekir. Çift algorita ile doğrudan kurtarmada başarılı olunan işlem ctrl alt delete ile silinen dosyaları kurtarma işlemidir. Aynı şekilde biçimlendirilen harddiskten dosya kurtarma yapılmaktadır. Masaüstünden, ortak klasörden tüm cihazlardan silinmiş dosyaları kurtarıyoruz. Ayrıca taşınabilir harici harddisklerde televizyon tv veya android iphone gibi telefonlara bağlandığında harddiskinizi otomatik olarak biçimlendirip silmektedir. Ayrıca windows kurulum aracı harddiskinizi silip biçimlendirebilmektedir.

 


Etiketler: , ,