Silinen Kamera Kayıtlarını Geri Getirme

Silinen Kamera Kayıtlarını Geri Getirme

Silinen Kamera Kayıtlarını Geri Getirme NVR dvr cctv kamera kayıtlarından silinen ve arızalanan kamera kayıt cihazından görüntü kurtarma hizmeti veriyoruz. Öncelikle kamera kayıt cihaz arızası detaylı olarak incelenir ve sorun tespit edilir. Sorun tespit edildikten sonra kamera kayıt harddisk i özel cihazımıza bağnalarak veri çözümleme yapılır.

Kamera kayıt görüntüleri nasıl kurtarılır ?

kamera güvenlik kayıt cihazından silinen görüntüyü geri getirme Silinen Kamera Kayıtlarını Geri Getirme özel olarak analiz yapıldıktan sonra yüksek başarı oranı ile veri kurtarma işlemine geçilir.

Silinen görüntülerin geri getirilebilmesi için tarafımızdan detaylı olarak analizi yapılıp kurtarım durumu tespit edilmesi gerekmektedir. Bazı durumlarda silinen görüntülerin üzerine yeni kayıtlar yapıldığından dolayı eski veriler kalıcı olarak silinmektedir. Silinen kamera kayıt görüntülerinin tespiti yapılması gerekmektedir. Bazı durumlarda diskin üzerine yeni görüntü kayıt olsa dahi istemiş olduğunuz kamera kayıdının üzerine yazmadığı sürece görüntülerin kurtarılması yapılmaktadır. Her yeni kayıt yaptığında tüm verilerin bozulacağı anlamına gelmemektedir. Biz görüntü geri getirme kurtarma işlemi için sadece harddiski alıyoruz ancak bazı durumlarda kamera kayıt cihaz kutusunu müşteriden talep edebilmekteyiz.

cctv dvr kamera kayıt cihazlarında önemli olan harddisk kapasitesi ve ne kadar kayıt yaptığıdır yani 15 günlük 1 aylık 2 aylık gibi ve kayıt yapılan görüntünün çözünürlük kalitesi yer kaplama açısından önemlidir. Kamera kayıt cihazlarının bir diğer görüntü kaybı nedeni elektrik gidip gelme sonucu oluşan sorundan dolayı harddiskin zarar görerek arızalanmasıdır. Arızalanan harddisk tarafımızdan detaylı analizi yapılarak kamera kayıt görüntü kurtarma geri getirme başarı oranı tespit edilir. Kamera kayıt cihazları arızalandığında kesinlikle amatör müdahale girişiminde bulunmayınız. Özel lisanslı cihazımız ile yüksek başarı oranı ile kurtarma hizmeti vermekteyiz. Bir diğer karşılaştığımız görüntü kayıp nedeni yanlışlıkla kamera cihazının formatlanması veya kasıtlı olarak sobotaj ile silinmesidir. Ayrıca kamera kayıt cihazlarının harddiskleri sürekli çalıştığından dolayı zaman içinde arızalanmasına neden olmaktadır. Profesyonel uzman mühendis ekibimiz ile yüksek başarı oranıyla görüntü geri getirme kurtarma işlemi için bizden destek alabilirsiniz. Silinen kamera kayıt görüntü kurtarma geri getirme hizmeti.


Etiketler: