harddisk parametre hatası

harddisk parametre hatası

harici harddisk parametre hatası bir çok nedenden kaynaklanabilmektedir genel olarak paremetre hatası okuyucu kafa bozukluğundan dolayı vermektedir. harddisk parametre hatası veren harddisk tarafımızdan ücretsiz analiz yapılarak okuyucu uç kafa sorunları tespit edilip veri kurtarma için okuyucu kafa değiştirilip değiştirilmeyeceği tespit edilmektedir. ayrıca parametre hatasından dolayı raw formata dönüşebilmektedir.

harici harddisk erişilemiyor hatası okuyucu uç veya yazılımsal olabilmektedir. parametre ve erişilemiyor hatası birden çok nedenden olabileceği için öncelikli diskinizi inceleyip hatayı hangi sorundan dolayı verdiğini tespit etmemiz gerekmekteyiz. harici harddisk parametre hatası alıyorsanız diskinize daha fazla elektrik verip diski zorlamayınız aksi taktirde okuyucu uç kısmında sorun var ise diskinizin plak kısmında çizik oluşursa verilerin kurtarımı hem zorlaşmaktadır hemde kısmi olarak yani tamamının kurtarılması mümkün olmamaktadır. Parametre hatası yanında ilgili sürücüyü belirtmektedir.

harddisk parametre hatası veren harddisk daha fazla elektrik verilmemeli ve profesyonel olarak içindeki verilerin kurtarılması için bize danışabilirsiniz.

 

Summary
harddisk parametre hatası
Article Name
harddisk parametre hatası
Description
harddisk parametre hatası
Author
Publisher Name
harddisk parametre hatası
Publisher Logo


Etiketler: