harddisk veri kurtarma

imageshddd

Depoladığınız önemli dosyalarınız, gizli tutulmasını istediğiniz belgelerin hard disk üzerinden silindiğini veya bir sorun sebebiyle kaybolduğunu her ne kadar düşünmek istemeseniz de bu herkesin başına gelebilir. İşte biz böyle can sıkıcı durumlarda yardımınıza koşuyoruz.

Önemli Bilgi: Depoladığınız veriler geri kalma özelliğini taşır bu sebeple  hard diskinizden dosyalar silinse dahi bunların kurtarılması mümkündür. Hard disk belleğinde bu veriler kalmaya devam eder siz silinmiş olduğunu görseniz dahi bizim için verilerin orada depolanıyor oluşu kurtarma işlemi için yeterlidir.

Hard Disk Veri Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Uzmanlarımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda önce sorunun ana kaynağı tespit edilir. Sorunlar teknik veya mekanik olabilir. Sorunun kaynağı tespit edildikten sonra çözüm yolları belirlenir. Sorun ne kaynaklı olursa olsun uzmanlarımız kurtarmak için her yöntemi denemektedir. Tüm marka hard disklerin veri kurtarma işlemini yerine getiriyoruz. Harddiskte meydana gelen sorun teknik arızalardan kaynaklı ya da uğramış olduğu hasar sonucu da olabilir. Böyle durumlarda siz değerli müşterilerimize vaat vermek yerine olabilecek her sonucu sizinle paylaşıyoruz. Öncelikle uzman ekibimiz detaylı bir inceleme yaptıktan sonra düzeltilebilir bir hata varsa bu bilgiyi sizinle paylaşıyor ve sizden onay aldıktan sonra bu sorunu gideriyor. Siz onay vermediğiniz taktirde hiç bir işlem uygulanmamakta ve hard diskiniz tarafınıza tekrar ulaştırılmaktadır.

Verilerin Kurtarılması İçin Gerekli Süre

Kaybolan verilerin kurtarılması için gerekli süre değişiklik gösterebilir. Uzmanlarımızın incelemesi sonucunda tespit edilen hataya göre yapılacak işlemin de süresini belirleyip sizlere yaklaşık bir zaman bilgisi veriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede sonuçlandırıyoruz. Ayrıca bunun dışında teknik ekibimizden 24 saat destek de alabilirsiniz. Müşterilerimizin talepleri dışında kendileri hariç kimseye bilgi verilmemektedir. Veri güvenliğinizi en iyi şekilde sağlıyoruz.

Eğer bir an önce destek almak istiyorsanız; ‘HardDisk Veri Kurtarma’  işleminizi gerçekleştirebilmemiz için öncelikle sitemizde yer alan veri kurtarma talep formunu eksiksiz şekilde doldurmalısınız. Talep formunu doldurduktan sonra ürününüzü firmamıza direk getirebilir veya anlaşmalı kargo şirketi üzerinden talep formunda yer alan adrese, kargo gönderi kodu ile ücretsiz şekilde yollayabilirsiniz. Firmamızdan destek almak için farklı şehirlerde olmanız engel değildir. Kargo tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemeler yapılır 24 saat içinde bilgilendirilirsiniz. İşlem süresi 1-3 gün içerisinde değişmektedir.

harddisk veri kurtarma


Etiketler: