harddiski sildi formatladı biçimlendirdi

harddiskinizi taktığınız zaman yanlışlıkla arka planda harddiski kendi formatına dönüştürerek otomatik olarak biçimlendirir ve içindeki değerli fotoğraf dosyalarınız silinir. sildi formatladı biçimlendirdi

biçimlendirilen harddisk içinde olmak üzere iki dosya gelir ve diğer dosyalarınız silinir. Bu gibi durumda hiçbir müdahale etmeden bizimle iletişime geçiniz verilerinizi eksiksiz olarak kurtaralım. harddiski sildi formatladı biçimlendirdi

Telefona takılan hard disk neden otomatik siliniyor ?

  1. Telefonun harddiski silmesinin nedeni, telefon diski kullanabilmek için kendi sistem dosyalarını kurması ve kullanılabilir yer açmasıdır.
  2. Otomatik olarak takıldığında silmeye hemen başlar. Lost android gibi klasörleri kendi oluşturur diskinize.

Bu gibi durumda endişelenecek durum yoktur verileriniz kurtarılabilir durumdadır. Önemli olan amatör kurtarma müdahalesi yapmadan profesyonel destek almanızdır. Genel olarak android telefonlardan fotoğraf ve videoların izlenmesi için takılır veya android telefondan fotoğraf ve videoların yedeklenmesi için takılır ancak cihaz otomatik olarak silinir.

Windows kurulumu için harici bir usb bellek veya hdd takmanız istenir. Bunu taktığınızda harddisk kapasiteniz 32 gb gibi düşer ve içerisindeki verilerin silindiğini görürsünüz windows kurulum sistemi kendi dosyalarını otomatik olarak yükler. Bu gibi durumda hiç müdahale etmeden profesyonel destek almanız gerekir. Unutmayın amatör müdahale edilmeyen disklerin kurtarım başarı oranı %100 dür.


Etiketler: ,