Harici Disk Sorun Giderme Ve Veri Kurtarma

Hayatımızın her alanında özel hayatımızda, eğitim, iş hayatlarımızda kullandığımız bilgisayarlara ve telefonlara bir çok dosya kaydetmemiz gerekebiliyor. Kayıt altına aldığımız dosyalar teknolojik aletlerimizde önemli yer kaplıyor. Bu sebeple kapasitenin üzerine çıkacak olan dosyalarımızı kaydetmek amacıyla Harici diskler, kullanıyoruz. Herhangi bir yere bağlı olmayan ve istediğimiz yere rahatlıkla taşıyabileceğimiz bu diskleri çok rahat kullanabilmekteyiz. Kendi bilgisayarlarımız dışında da her ortamda kullanabileceğimiz bu harici hard disk oldukça kullanışlı bir hal almaktadır. Harici disklerin bu kadar önemli olmasına karşılık disklerde yaşanabilecek belli başlı sorunlar da mevcuttur. Yaşanan bu sorunlar içerisine kaydettiğimiz önemli dosyalarımızın, fotoğraf, müzik ve belgelerimiz gibi kişisel verilerimizin kaybolmasına da sebebiyet veriyor. Harici disklerde meydana gelen sorunlar değişkenlik gösterebileceğinden verilerinizin kaybolmasına bir sebep de siz olmamak için bozulan harici diskinize müdahale etmemelisiniz. Öncelikle sorunun ne olduğu tespit edilmelidir.

Harici Disk Neden bozulur?

Harici disk dışarıdan darbe sonucuyla (yere düşürülmesi,sert bir darbe) bozulabilir. Bunun dışında teknik bir sorun da olabilir. Bir de yazılımsal hatalar sonucu virüs bulaşmasına bağlı olarak bozulmalar da söz konusudur. Diskinizde bunlardan kaynaklı bir sorun meydana geldiyse, her hangi bilişimsel sebeplere bağlı olarak bozulan tüm harici disklerin onarımını yapıyoruz ve içerisinde yer alan tüm verileri kurtarıyoruz.

Harici Disk Sorun Giderme Ve Veri Kurtarma

Öncelikle yapmanız gereken şey talep formunu doldurmak ve harici diskinizi tarafımıza ulaştırmaktır. Arızalı olan harici disk bizlere ulaştıktan sonra teknik ekibimizdeki uzmanlarımız tarafından tüm incelemeler detaylı şekilde yapılır sorunun ne olduğu tespit edilir. Sorun tespiti yapıldıktan sonra tarafınıza bilgilendirilmeniz için ulaşılır ve sizlere bilgi verilip onayınız istenir. Onay verilen durumlarda harici hard disk veri kurtarma işlemine başlanır. Çok uzun zamandır ve işinde uzman kişilerle çalışmaktayız. Bu sebeple Harici disk üzerinde ne sebeple olursa olsun meydana gelen sorunlar en iyi şekilde ve yüksek oranda giderilmektedir. Harici disk üzerinde tahminleriniz dışında büyük ve daha ciddi sorunlar meydana gelmiş de olabilir böyle durumlarda da kullandığımız yüksek teknolojili sistemler sayesinde üstün çalışmalarla veri kurtarma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizin için önemli olan ve tüm konularda teknik ekibimizle ücretsiz olarak iletişim kurabilirsiniz.

Harici Disk Sorun Giderme Ve Veri Kurtarma


Etiketler: , ,