Silinen Biçimlendirilen Dosyalar Nasıl Kurtarılır ?

imagedeletes

Günümüzde her şeyin dijital ortamlarda ilerlemesinden dolayı dosyaların silinmesi de en önemli sorunlardan biridir. Hemen hemen tüm verilerimiz, önemli dosyalarımız dijital ortamda farklı yollarla depolanmaktadır. Herkesin depoladığı şeyler kendisi için önemlidir ve özellikle bazı verilerin silinmemesi gerekir. Silinen dosyaları kurtarma işlemi sayesinde verilerimiz ya kaybolursa endişesinden kurtulmak mümkündür.

Silinen Biçimlendirilen Dosyalar Nasıl Kurtarılır ?

Siz her ne kadar dosyalarınızın silindiğini düşünseniz de endişe edecek bir şey olmadığını bilmelisiniz. Dosyalarınız silindiğinde tam anlamıyla silinmiş sayılmaz.Kullandığınız veya oluşturduğunuz tüm önemli dosyalarınızın saklı kalmasını isteyebilirsiniz. Fakat bazen hiç beklenmedik durumlar sonucunda önemli olan bir veri silinebilir. Böyle bir durumda endişe duymak yerine bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bazı durumlar dosyaların tamamının geri döndürülmesine engel olsa da büyük çoğunluğunun kurtarılabileceğini söyleyebiliriz. Özellikle kullandığınız sistemlerde meydana gelen virüsler dosyalarınızın kaybolmasına silinmesine yol açabilir. Uzman ekibimiz kısa zaman içerisinde sizinle iletişim kuracaktır. Yanlışlıkla biçimlendirilen dosyaların da geri dönüşünü sağlamaktayız.

Veri Kaybolmasına Sebep Faktörler

1)Düşme veya fiziksel darbe sonucu oluşan hasarlar
2)Hatalı işletim veri tabanları
3)İşletim sistemlerinde meydana gelen bulaşıcı virüsler
4)Disklerde yedekleme yapmamak
5)Yanlışlıkla kendiniz ya da başkası tarafından verilerin silinmesi

Veri Kurtarma İşlemleri

Firmamız silinen ve biçimlendirilen dosyaların kurtarılması işlemini yapmak için tüm gerekli sistem ekipman ve uzmanlara sahiptir. Uzmanlarımız sizin talepleriniz ve şikayetleriniz doğrultusunda sistem incelemesi yapar. Detaylı inceleme sonucunda nasıl bir yol izleneceğine karar verir. Yanlışlıkla silinen biçimlendirilen hard diskten veri kurtarma hizmeti de uzmanlarımız tarafından sağlanmaktadır. İste sabit diskten ister harici diskten olsun firmamız, silinen verileri kurtarma işlemini gerçekleştirir. Tüm harici sabit disklerden veri kurtarma kolaylıkla gerçekleştiririlir. Marka ve model bilgileri burada önemli değildir. Silinen dosyalar uzman ekibimiz tarafından öncelikle analiz edilir. Bu analiz sonucunda veriler neden kayboldu sorusuna cevap bulunmuş olur. Verilerin silinme nedenine bağlı virüsler fiziksel hasarlar vb. nedenler sorunun çözülmesi için kullanılacak yöntemi de belirlemiş olur. Onay alındıktan sonra da tüm gerekli işlemler başlatılmış olur.

Sorun neyden kaynaklı olursa olsun uzman ekibimiz her konuda destek olmaya ve sorununuzu çözümlemeye hazırdır.

Silinen Biçimlendirilen Dosyalar Nasıl Kurtarılır ?

 


Etiketler: ,