televizyon harddiski formatladı sildi

televizyon harddiski formatladı sildi usb taşınabilir harici harddisk tv televizyon bağladığınızda 2 tane dosya gelir ve disk silinir formatlanır. Biçimlendirilen harddiskten fotoğraf video değerli dosyalarınızı geri getiriyoruz. Hiçbir müdahale etmeyiniz diskinize direk bizimle iletişime geçebilirsiniz.

televizyon harddiski formatladı sildi

Tv televizyona harddisk bağlandığında televizyon otomatik olarak harddiski formatlar biçimlendirir ve içindeki dosyaların formatı otomatik değişerek harddisk içi silinir.

harici diskinizi tv ye bağladıktan sonra diskiniz otomatik olarak silinir ve dosya biçimi tv tarafından değişir. Bu durumda tüm verilerinizi kayıp etmiş olursunuz.

normalde tv diskinizin dosya biçimini bilgisayar formatı da görür ve tv bağladıktan sonra diski algılaması için dosya biçimini otomatik değiştirir ve tüm diskiniz silinmiş olur.

TV tarafından disk neden otomatik silinir ?

  1. bilgisayar dosya biçimi tv tarafından algılanamaz.
  2. tv hdd yi görmesi için otomatik olarak dosya formatını değiştirir ve dosyalarınız silinmiş olur.
  3. tv kumandadan ayarlar menüsüne girerek harici usb bağlantıl listesi açın.
  4. Açılan listede hdd dosya formatı yazacaktır. fat32, ntfs ve exfat gibi.

TV otomatik olarak disk içerisindeki fotoğraf ve videoları sildiği için tüm değerli anılarınızı kayıp etmiş olursunuz. Bu durum da diske hiçbir müdahale edilmemeli ve mühendislerimizden destek alabilirsiniz.

usb bellek ve harici harddisk televizyona bağlama sonucu otomatik olarak silindi ise panik yapmanıza gereken bir durum yok özel cihazımız ile kurtarıyoruz.


Etiketler: