veri kurtarma fiyatları

Disk modeli, kapasitesi ve kurtarma için kullanılacak yöntem, algoritmaya göre değişmektedir. Disk ofisimize ulaştıktan sonra sorunları detaylı olarak tespit edilerek veri kurtarma için kullanılacak cihaz lisansı, fiziksel parça tespiti yapıldıktan sonra sabit ücret politikamız ile soruna bağlı olarak müşteriye ücret bilgisi sunulur.

Veri kurtarma ücretleri fiyat listesi

Genel olarak ortalama veri kurtarma fiyatları 500 – 900 TL temel orta seviye sorunlar yani disk algoritma ile veya diskin kendi imkanı ile kurtarılırsa olan ücrettir.

900 – 5000 TL ileri seviye sorunlar ücretidir. İleri seviye sorunlar okuyucu kafa değişmesi, motor arızası gibi fiziksel müdahale gerektiren sorunlardır.

Ücret aralığı geniş olduğundan dolayı analiz yaparak veri kurtarma işlemine başlamadan önce müşteri ile veri kurtarma ücreti paylaşılır.

Veri kurtarma fiyat listesi

Temel sorunu olan disk sorunları 500 TL
Orta seviye sorunu olan disk sorun fiyatları 600 TL - 1500 TL
İleri seviye sorunlu diskler 1600 TL - 5000 TL arasıdır.

Detaylı olarak analiz yapıldıktan sonra soruna bağlı veri kurtarma fiyat teklifi verilmektedir. Veri kurtarma ücret tablosu sabittir.

  • 500 TL başlangıç ücreti
  • 600 TL - 1500 TL orta seviye kart sorunları okuyucu kafa onarımları fiyatı
  • 1600 - 7000 TL arası okuyucu kafa değişim ücreti

Veri kurtarma fiyatları sabittir ancak değişkenlik soruna göre değişebilmektedir. Örnek olarak okuyucu kafa bozulan bir harddisk veri kurtarma ücreti kurtarma için kullanılacak disk sayısına göre değişmektedir.

Bu nedenle fiyatı net verebilmemiz için ücretsiz analiz yaparak soruna bağlı fiyat bilgisi verilmektedir. Hdd kurtarmak için kurtarma ücretini etkileyen en önemli faktörler. Kullanılan uyumlu disk sayısı ve kullanılacak yöntemler, algoritmalar analizden sonra fiyatı belirlemektedir.

Ayrıca acil veri kurtarma firması olarak analiz sonra yapılacak işleme göre en uygun fiyat garantisini müşterilerimize sunmaktayız. Veri kurtarma fiyatları cihaz özellik ve kapasitesine göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı fiyatlar sabit değil, değişkendir.

Cihaz TipiCihaz SorunuVeri Kurtarma Fiyatı MinimumVeri Kurtarma Fiyatı Maximum
Dahili Harddisk Kurtarma FiyatıFiziksel2000 TL15.000 TL
SSD Disk Kurtarma FiyatıFiziksel2500 TL18.000 TL
Harici Harddisk Kurtarma FiyatıFiziksel2000 TL17.000 TL
Harddisk Ve SSD FiyatıSilinen, Biçimlendirilen1250 TL7500 TL

 


Etiketler: , , ,