windows başlangıç diski biçimlendirdi

Kullanıcılarımızdan sık karşılaştığımız sorunlardan bir taneside windows kurmak için windows kurulum aracı harici diskinizi silip içindeki verileri yok edip kendi kurulum dosyası oluşturmasıdır. harddisk 32 gb olarak görünecektir diğer alanları silinmiş olarak görünecektir.

windows başlangıç diski biçimlendirdi

Gelişmiş cihazımız ile klasör şeklinde yani dosyalarınız karışık bir şekilde olmadan klasör klasör şeklinde kurtarma hizmeti veriyoruz. Hiçbir müdahale etmeden direk olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. windows başlangıç diski biçimlendirdi

windows başlangıç istedi harddiski silmesi nedenleri nedir

  1. windows başlangıç disk oluşturma için sizden usb bir disk bağlamanızı ister.
  2. harici diskinizi bilgisayar usb bağladıktan sonra devam butonuna bastıktan sonra diskinizi biçimlendirmeye yani içindeki dosyaların silinme işlemi başlar.
  3. bu durumda diskiniz 30 gb 32 gb gibi bir kapasiteye düşer ve tüm verileriniz silinmiş yani kayıp olmuş olur.

harici harddisk 30 gb ve 32 gb kapasiteye düştü ise bilgisayarın kısmına giriniz ve ilgili sürücü sağ tıklayıp özellikler butonuna basınız. Disk kapasite düştü ise hiç bir müdahale etmeden diski bilgisayardan sökünüz ve mühendislerimizden profesyonel destek alınız.

Windows kurulum aşamasında sizden bir usb disk bağlananızı ister sistem siz tüm verilerinizin olduğu diskin silineceğini bilmeden bilgisayara bağlar ve devam edersiniz işleme ama sonraki aşamada diskinizin tüm verilerinizin silindiğini görürsünüz bu durumda harddiske hiç bir müdahale edilmemesi gerekir.

Bu gibi durumlarda özel cihazımız ve mühendis ekibimiz ile diske hiç bir müdahale edilmez ise verilerinizin hepsini yüksek başarı oranı ile kurtarıyoruz.

 


Etiketler: