Hizmet Sözleşmesi


 1. Fiziksel arızalarda, teklifimizin kabulu durumunda, arızalı medya veri kurtarma işlemi için açılacağından iade edilmez.
 2. Her iki yönde nakliye ve kargo ücretleri kullanıcıya aittir.
 3. Ücret, kurtarılan verilerin kullanıcıya telimi esnasında peşin olarak alınır.
 4. Arzu eden kullanıcı yeni bir disk satın alıp verilerinin bu diske aktarımını talep edebilir.
 5. Veri kurtarımına gelen diskin, işlemin sonuçlanmasından sonra 15 gün içinde teslim alınmaması durumunda iade garantisi verilmez.
 6. Talep edildiği durumda gizlilik taahütnamesi imzalanır. 
 7. Çok acil servis talep edilen işlerde analiz ücreti, işlemlere başlamadan tahsil edilmektedir. Analiz ücreti, arızalı medya firmamıza ulaştığında bildirilir.
 8. Analiz ücreti, arızalı medya firmamıza ulaştığında bildirilir.
 9. Acil Veri Kurtarma firmamız veri kurtarma işlemini garanti etmez. Cihaz aşırı hasarlı ise analiz işlemi sırasında tespit edilir ve analizden sonra veri kurtarılıp, kurtarılmayacağını tarafınıza bildirir. Hasarlı cihazdan veri kurtarılmayacak durumda ise tarafınıza cihaz geri iade edilir.
 10. Medyanız ile herhangi bir aksesuar (kutu, kablo, çanta vb.) göndermeyiniz. Kaybolması veya unutulması halinde firmamız sorumlu değildir.
 11. Kişisel verilerin korunma kanunu hakkında bilgilendirildim. https://acilverikurtarma.com/cerez-politikasi
 12. Acil Veri kurtarma firmamız ve/veya analiz hizmeti almak amacıyla ulaştırdığınız her türlü cihazınızı yazılımsal ve fiziksel durumuna göre; arızalı, bozuk, sorunlu ve veri kaybına uğramış olarak kabul etmiş bulunursunuz.
 13. Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan Kargo firması sorumludur. Bu sebeple, cihazınız size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında, kargo paketini açmanızı ve içinden çıkan cihazların hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Cihazda herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyebilirsiniz.

Kişisel Verileri Koruma Çerez Bildirimi İçin Tıklayınız

Detaylı Hizmet Sözleşmesi İçin Tıklayınız

    Eğer bu sözleşme şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen cihazınızı Acil Veri Kurtarma firmamıza ulaştırmayınız ya da teslim etmeyiniz.