Harddisk Veri Kurtarma

Bilgisayar, Notebook disk ile çalışan tüm cihazlara veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Laboratuvar ortamında mühendis ekibimiz ile fiziksel disk sorunlarını tespit edip, yüksek başarı oranı ile değerli verilerinizi kurtarıyoruz.

Harici Harddisk Veri Kurtarma

External usb taşınabilir harici harddisk yere düşme sonucu olan arızaları onarıp verilerinizi kurtarıyoruz. Taşınabilir harici disk ışığı yanıyor ve bilgisayar görmüyorsa, diskinizden tıkırtı sesi geliyor çalışmıyorsa endişelenmeyin tüm değerli dosyalarınızı kurtarıp geri getiriyoruz.

Hafıza Kartı Kurtarma

Cihazların görmediği micro sd, hafıza kartlarından kurtarma hizmeti veriyoruz. SD kart biçimlendirme, uyarısı devresel veya mantıksal sorundan kaynaklanmaktadır. Analiz yaparak sd hafıza kartınızdaki sorunları tespit ederek verilerinizi kurtarıyoruz.

Silinen Biçimlendirilen Hard Disk

Günümüzde çok karşılaşılan veri kayıplarından bir tanesi yanlışlıkla silinen veya biçimlendirilen fotoğraf veya önemli dosyalardır. Kullandığımız teknoloji sayesinde normal programların geri getiremediği dosyaları ve fotoğrafları özel yöntemler ile kurtarabilmekteyiz.

SSD Disk Kurtarma

SSD Solid State Disk elektriksel, fiziksel sorunlar, bilgisayarın görmemesi gibi sorunları onarıp verilerinizi kurtarıyoruz. Ofis dosyaları, fotoğraflar tüm değerli dosyalarınızı kurtarıyoruz.

Raid Hard Disk Kurtarma

0 1 5 10 Raid yapılı disklerden veri kurtarma hizmeti vermekteyiz. Raid 0 disk kurtarma başarı oranı %95 dir. Raid disklerin bozulma nedeni genel olarak manyetik ortam, elektriksel problemler, düşürme, suyla temas veya çarpma gibi nedenlerden olabilmektedir.

Dvr Kamera Kayıt Cihazı Kurtarma

DVR kamera kayıt cihazlarından veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Elektrik gidip gelme sonucu olan sorunlar, kart ve harddisk yanması gibi sorunlardan veri kurtarma işlemi yapıyoruz.

Arızalı Bozuk Disk Kurtarma

Disk kafa vurma, sıvı teması, düşme, elektriksel sorunlardan dolayı oluşan problemleri onarıp verilerinizi kurtarıyoruz. Yüksek başarı oranı ile çalışmayan disklerden veri kurtarıyoruz.

USB Flash Bellek Kurtarma

Usb flash diskinizdeki önemli dosyalarınızı, excel, word, pdf ve daha fazlasını kurtarıyoruz. Usb bellek disk ler taşınabilir olduğundan düşme, ezilme gibi sorunları onarıp verileri kurtarıyoruz. Cihazların görmediği micro sd, hafıza kartlarından kurtarma hizmeti veriyoruz.

Cryptolocker Kripto Virüsü

Cryptolocker virüsü ile şifrelenmiş dosyaları kurtarıyoruz. Fidye virüsü bilgisayarınıza bulaştığında dosyalarınız şifrelenir açamazsınız. Şifrelenmiş virüslü dosyaları kurtarma hizmeti veriyoruz.

Harddisk Tamiri

Arızalı, bozuk, çalışmayan sabit veya harici cihazdan, harddisk tamiri adı altında sadece içindeki verilerin kurtarılma işlemi yapılmaktadır.

E-Defter Berat Silme Raporu

ISO 9001 sertifikalı veri kurtarma merkezi laboratuvarımızda bilgisayarlarınızın detaylı analizi yapılır. E-Defter berat değiştirilmesi ve silinip yeniden yüklemesi için Tespit Tutanağı Raporu hazırlanır.